Producenci
Hama Mysz przewodowa EMC-500 ergonomiczna Czarna
Opis
- Pionowy kształt myszy zapobiega powstawaniu napięć i bólu w barku i w nadgarstku
- Przełącznik DPI do regulacji prędkości kursora
- Sensor optyczny wysokiej rozdzielczości zapewnia precyzyjne i płynne sterowanie myszą
- Przyciski przeglądarki obsługują funkcję Dalej/Wstecz przeglądarki internetowej i ułatwiają nawigację
- Pokryte gumową warstwą powierzchnie zapewniają lepszą chwytność i większy komfort użytkowania
- Długość przewodu: 180 cm
- Możliwość przełączania czułości pomiedzy 1000, 1400 a 1800 dpi
- Technologia Smart-Link dla łatwego uruchamiania
- Szczególnie niskie zużycie energii
Dane techniczne
| Model | EMC-500 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1800 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 11,5 x 8,6 x 7,1 cm |
| Waga | 240 g |