Producenci
Hama STATYW STAR 05
Opis
Hama STATYW STAR 05
Niewielki, lekki statyw do zastosowań amatorskich, posiadający czterosekcyjne nogi blokowane zaciskami i zakończone gumowymi stopkami. Wyposażony jest w trzykierunkową głowicę z szybką złączką, służącą do szybkiego montowania aparatu na statywie. Maksymalna wysokość statywu po rozłożeniu to 106.5 cm. W zestawie znajduje się torba.
Dane techniczne
| Rodzaj | Tripod |
| Wysokość robocza (maks.) | 106.5 cm |
| Wysokość robocza (min.) | 34 cm |
| Długość złożonego statywu | 36.5 cm |
| Maksymalna średnica nogi | 16.8 mm |
| Liczba sekcji | 4 |
| Obciążenie (maks.) | 1 kg |
| Waga | 520 g |
| Futerał | tak |
| Pozostałe parametry | - Typ blokady nóg: zacisk |