Producenci
Hama Słuchawki douszne Freedom Light Białe
Opis
- Prawdziwie bezprzewodowy zestaw słuchawkowy zapewniający wygodną telefonię w pracy, w samochodzie i w podróży
- Funkcje smartfona mogą być sterowane za pomocą dotyku (np. przyjmowanie / wykonywanie / odrzucanie połączeń / ponowne wybieranie ostatniego numeru)
- Funkcje sterowania muzyką (odtwarzanie/pauza)
- Możliwość sterowania głośnością za pomocą asystentów głosowych
- Z funkcją doładowania: oznacza to, że zestaw słuchawkowy może być ładowany do 3x podczas podróży.
- Mobilna stacja dokująca jest ładowana przez złącze USB-C
- Czas odtwarzania muzyki / czas rozmów: 7h/5h przy w pełni naładowanym zestawie słuchawkowym, 28h/20h z mobilną stacją dokującą
- Łatwa obsługa dzięki funkcji automatycznego włączania i automatycznego parowania
- Bluetooth w najlepszym wydaniu: maksymalna swoboda ruchów, ponieważ obydwie słuchawki douszne nie są połączone kablem
- Sterowanie dotykowe: Czujnik dotykowy umożliwia intuicyjną obsługę
- Obsługuje istniejących asystentów językowych Siri i Asystent Google: parowanie Bluetooth i przycisk Touch-Control umożliwiają bezpośredni dostęp bez konieczności trzymania smartfona
- Wbudowane mikrofony umożliwiają łatwe przełączanie między odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń telefonicznych; dzięki temu nie przeoczysz już połączenia przychodzącego podczas słuchania muzyki
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | PBAP |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | SPP |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 42 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 15 cm |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Biały |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry | Czas ładowania: 2.5 h |