Producenci
Hama Słuchawki nauszne BT Spirit Focused Czarne
Opis
Słuchawki nauszne Bluetooth
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Czułość | 42 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 215 g |
| Akcesoria w zestawie |
|