Producenci
Hama Słuchawki nauszne Kids Guard z ogranicznikiem głośności. Niebieskie
Opis
Słuchawki nauszne Kids Guard z ogranicznikiem głośności.
- Wrażliwy słuch dzieci jest chroniony dzięki ograniczeniu ciśnienia akustycznego do maks. 85 dB
- Elastyczny, wytrzymały pałąk jest odpowiedni dla dzieci oraz zachowuje stabilność i kształt nawet po zgięciu lub skręceniu
- Bezpieczeństwo przede wszystkim: kabel audio 3,5 mm można wyjąć i wymienić, co zmniejsza ryzyko utknięcia
- Ze zintegrowanym mikrofonem, idealny dla dzieci uczących się w domu
- Miękkie nauszniki są wygodne, nawet w przypadku długiego używania
- Pozłacana wtyczka o niskiej rezystancji przejściowej zapewniająca niezawodną transmisję sygnałów
- Jednostronne prowadzenia kabla zapewnia większą swobodę ruchów przy słuchaniu muzyki
- Obsługa istniejących asystentów językowych Siri i Asystent Google
- Sterowanie głównymi funkcjami smartfona bez trzymania go w ręku
Wiecej informacji o produkcie
- Słuchawki z ogranicznikiem decybeli i swobodą ruchu dla dziec
- Brak baterii lub akumulatorów - słuchawki są zawsze gotowe do użycia
- Nie jest wymagana sieć WLAN ani Bluetooth - połączenie za pomocą wtyczki jack 3,5 mm
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Mono |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | -20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 Hz |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 203 g |