Producenci
Hama Statyw fotograficzny Star 62 z torbą
Opis
Statyw fotograficzny Star 62 z torbą
- Głowica obrotowa 3D umożliwia perfekcyjne ustawienie aparatu / kamery do wykonywania zdjęć poziomych i pionowych,
- Płytka do szybkiej wymiany kamery,
- Solidnie wykonany statyw do aparatów i kamer,
- Głowica 3D, ruch w 3 płaszczyznach,
- Korba pozwalająca na regulację kolumny środkowej,
- Gumowe stópki,
- Profil nóg: 23 mm.
Dane techniczne
| Rodzaj | Tripod |
| Materiał | Aluminium |
| Wysokość robocza (maks.) | 160 cm |
| Wysokość robocza (min.) | 64 cm |
| Liczba sekcji | 3 |
| Obciążenie (maks.) | 4000 g |
| Waga | 1527 g |
| Futerał | tak |
| Pozostałe parametry | Profil nóg: 23 mm |
| Akcesoria w zestawie | Torba |