Producenci
Hama UCHWYT LCD/LED, VESA 200X200, FULLMOTION, 1 RAMIĘ
Opis
Hama UCHWYT LCD/LED, VESA 200X200, FULLMOTION, 1 RAMIĘ
- System Easy-Fix do łatwego i bezstopniowego ustawiania telewizora
- Zwijarka kabla zapewnia porządek i wymagane odciążenie kabla
- Pozwala na optymalne ustawienie płaskiego ekranu w każdym pokoju
- Uchwyt ścienny do TV o wielkości ekranu od 48 do 122 cm (19 "do 48")
- Idealny do kina domowego
- Minimalna odległość od ściany 5,6 cm
- Możliwość pochyłu +5/-12°
- Możliwość obrotu o 180° na 2 przegubach
- Obsługuje standard VESA do 200 x 200
- Materiał: blacha stalowa
- Maks. udźwig: 25 kg
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 19 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 48 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 5.6 cm |
| Wysięg (maks.) | 22.2 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Blacha |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Długość modułu mocowanego do ściany: 16,5 cm |