Producenci
Hama Uchwyt LCD/LED Premium v.800x400
Opis
Uchwyt LCD/LED Premium v.800x400
Solidnie wykonany uchwyt do LCD o wyjątkowym design'e służący do zamocowania telewizora na ścianie. Wykonany z wyselekcjonowanych materiałów: aluminium oraz stali z chromowanymi elementami. Bardzo prosta instalacja - poziomica, szablony wiercenia otworów oraz zestaw montażowy w komplecie. Wytłumienie drgań, zapewniające wyjątkowe doznania dźwiękowe.
- Specjalny przegub ułatwiający płynne ustawianie telewizora w celu uzyskania optymalnego kąta patrzenia
- Po montażu uchwyt można wypoziomować
- Łatwy montaż jedynie w trzech krokach
- Zwijarka kabla zapewnia porządek i wymagane odciążenie kabla
- Tłumik wibracji zapewnia niezrównane doznania akustyczne
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 90 '' |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 60 kg |
| Regulacja w pionie | 5 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (min.) | 7.5 cm |
| Wysięg (maks.) | 43.7 cm |
| Obrót | 110 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 98 x 47 x 11 cm |
| Waga | 15.32 kg |