Hama Zasilacz samochodowy do notebooka 15-19V/70W
Cena regularna:
126.50
Producent: Hama
Kod produktu: 1_790273
Opis
Zasilacz samochodowy do notebooka 15-19V/70W
Nowoczesny design oraz prosta forma
Ładowanie laptopa w samochodzie
Dodatkowe gniazdo USB
Zestaw wymiennych adapterów
Organizer kabla
Dioda funkcyjna LED
Więcej informacji o produkcie:
  • Maksymalna moc wyjściowa: 70 W
  • Napięcie wejściowe: 12 do 15 V DC  (gniazdo samochodowe zapalniczki)
  • Długość kabla na wyjściu: 1,45 m
  • Długość kabla na wejściu: 0,3 m
  • Wymiary zasilacza: 10,2 x 5,6 x 1,7 cm
  • Waga: 172,6 g
Zasilacze zgodne z nową ecodyrektywą unijną
1 kwietnia 2020 weszły w życie nowe wymogi dotyczące ekoprojektu dla zasilaczy zewnętrznych o mocy wyjściowej maksymalnie 250 W. Nasze zasilacze spełniają wymogi tego projektu, przyczyniając się do ograniczenia emisji CO2.
Dane techniczne
Przeznaczenie samochodowy
Napięcie wyjściowe 19 V
Prąd wyjściowy (maks.) 4.5 A
Moc zasilacza 70 W
Wtyczka
Wtyk samochodowy (do gniazda zapalniczki) 12 VDC
W opakowaniu
Zasilacz, adaptery/wtyki wymienne 8 szt.
Pasuje do
Pozostałe parametry
  • Napięcie wejściowe: 12 15 V