Hama Zasilacz samochodowy do notebooka 15-24V/120W
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
196.50
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Hama
Kod produktu: 1_790274
Opis
Zasilacz samochodowy do notebooka 15-24V/120W
Ładowanie laptopa w samochodzie
Nowoczesny design oraz prosta forma
Zestaw wymiennych adapterów
Organizer kabla
Dioda funkcyjna LED
  • Napięcie wejściowe 12 16 V
  • Napiecie wyjściowe 15 V/16 V/18 V/19 V/20 V/22 V/24 V
Zasilacze zgodne z nową ecodyrektywą unijną
1 kwietnia 2020 weszły w życie nowe wymogi dotyczące ekoprojektu dla zasilaczy zewnętrznych o mocy wyjściowej maksymalnie 250 W. Nasze zasilacze spełniają wymogi tego projektu, przyczyniając się do ograniczenia emisji CO2. Według nowych wymogów ekologicznych zasilacze zewnętrze powinny cechować się mniejszym zużyciem energii przy wysokiej wydajności, zmniejszonym zapotrzebowaniem na energię w przypadku nieużywania oraz być bardziej przyjazne dla środowiska. Jeśli chodzi o same zasilacze notebookowe, według Ministerstwa Środowiska powinny one rocznie oszczędzać 500.000 ton CO2 i 94 miliardy Wh.
Dane techniczne
Przeznaczenie samochodowy
Napięcie wyjściowe 24 V
Prąd wyjściowy (maks.) 6 A
Moc zasilacza 120 W
Wtyczka
Do gniazda zapalniczki samochodowej 12V DC