Hama Zasilacz uniwersalny do notebooka 12-22V/90W
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
194.10
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Hama
Kod produktu: 1_790247
Opis
Zasilacz uniwersalny do notebooka 12-22V/90W
Nowoczesny design oraz prosta forma
  • Napięcie wejściowe 100 240 V umożliwia stosowanie na całym świecie w połączeniu z krajowym adapterem.
Kompaktowy rozmiar idealny w podróży
Zasilacze zgodne z nową ecodyrektywą unijną
1 kwietnia 2020 weszły w życie nowe wymogi dotyczące ekoprojektu dla zasilaczy zewnętrznych o mocy wyjściowej maksymalnie 250 W. Nasze zasilacze spełniają wymogi tego projektu, przyczyniając się do ograniczenia emisji CO2. Według nowych wymogów ekologicznych zasilacze zewnętrze powinny cechować się mniejszym zużyciem energii przy wysokiej wydajności, zmniejszonym zapotrzebowaniem na energię w przypadku nieużywania oraz być bardziej przyjazne dla środowiska. Jeśli chodzi o same zasilacze notebookowe, według Ministerstwa Środowiska powinny one rocznie oszczędzać 500.000 ton CO2 i 94 miliardy Wh.
Dane techniczne
Przeznaczenie sieciowy
Napięcie wyjściowe 22 V
Prąd wyjściowy (maks.) 4 A
Moc zasilacza 90 W
Wtyczka 2,5 - 0,7 mm
Wtyczka
Płaska EU
W opakowaniu
Pasuje do
Pozostałe parametry
  • Napiecie wyjściowe: 12 V, 14 V, 15 V, 16 V, 18 V, 18.5 V, 19 V, 19.5 V, 20 V, 21 V, 22 V