Hama Zasilacz uniwersalny do notebooka 15-19V/45W
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
115.80
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Hama
Kod produktu: 1_790244
Opis
Zasilacz uniwersalny do notebooka 15-19V/45W
Nowoczesny design oraz prosta forma
Zestaw wymiennych adapterów
Organizer kabla
  • Uniwersalny zasilacz do laptopa, napięcie wyjściowe: 15 - 19 V
  • Napięcie wejściowe 100V-240V umożliwia korzystanie na całym świecie w połączeniu z krajowym adapterem
Zasilacze zgodne z nową ecodyrektywą unijną
1 kwietnia 2020 weszły w życie nowe wymogi dotyczące ekoprojektu dla zasilaczy zewnętrznych o mocy wyjściowej maksymalnie 250 W. Nasze zasilacze spełniają wymogi tego projektu, przyczyniając się do ograniczenia emisji CO2. Według nowych wymogów ekologicznych zasilacze zewnętrze powinny cechować się mniejszym zużyciem energii przy wysokiej wydajności, zmniejszonym zapotrzebowaniem na energię w przypadku nieużywania oraz być bardziej przyjazne dla środowiska. Jeśli chodzi o same zasilacze notebookowe, według Ministerstwa Środowiska powinny one rocznie oszczędzać 500.000 ton CO2 i 94 miliardy Wh.
Dane techniczne
Przeznaczenie sieciowy
Napięcie wyjściowe 19 V
Prąd wyjściowy (maks.) 3 A
Moc zasilacza 45 W
Wtyczka 2,5 - 0,7 mm