Producenci
Hama Zestaw bezprzewodowy klawiatura + mysz - Cortino
Opis
Bezprzewodowa klawiatura oraz mysz to swoboda ruchów i większy zakres działania. Zrezygnuj z niewygodnych kabli, które przeszkadzają przy biurku i ograniczają Twoje ruchy. Steruj komputerem nawet z dużej odległości od niego.
- Sensor optyczny wysokiej rozdzielczości zapewnia precyzyjne i płynne sterowanie myszą
- Stylowy zestaw klawiatura/mysz do wszystkich codziennych zadań komputerowych
- Zestaw bezprzewodowy klawiatura + mysz
- Do codziennej pracy przy komputerze
- Sensor optyczny wysokiej rozdzielczości zapewnia precyzyjną i płynną pracę myszki
- Pełnowymiarowa klawiatura z płaskimi, przyjemnymi w dotyku klawiszami
- 12 klawiszy multimedialnych (F1 F12)
- Regulowana czułość myszy (maks. 1600 dpi) pozwala na dostosowanie prędkości poruszania się kursora
- Pewna, bezprzewodowa technologia 2.4 GHz
- Łatwa instalacja dzięki automatycznemu połączeniu Smartlink
- Bez dodatkowego oprogramowania, wystarczy podłączyć klawiaturę oraz myszkę i można rozpocząć pracę
Dane techniczne
| Separator | Myszka |
| Separator | Klawiatura |
| Model | Cortino |
| Model | Cortino |
| Rodzaj | Standard |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Zasięg | 8 m |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary | 44,9 x 2,2 x 15,1 cm |
| Waga | 492 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 6,3 x 3,2 x 9,9 cm |
| Waga | 63 g |
| Pozostałe parametry |
|