Producenci
Hewlett Packard Enterprise 1TB 6G SATA 7.2K 3.5in NHP MDL HDD 801882-B21
Opis
HPE 1TB SATA 6G Business Critical 7.2K LFF RW 1-year Warranty Multi Vendor HDD 801882-B21
Dane techniczne
| Model | MSA |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta | 801882-B21 |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Wielkość sektora dysku | 512e |
| Wysokość | 2.61 cm |
| Szerokość | 10.14 cm |
| Głębokość | 14.61 cm |
| Waga | 1.36 kg |