Producenci
Hewlett Packard Enterprise 300GB SAS 12G Enterprise 10K SFF (2.5in) SC 3yr Wty Digitally Signed Firmware HDD 872475-B21
Opis
Dane techniczne
| Model | Enterprise |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 300 GB |
| Interfejs dysku | SAS 12 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 10000 obr/min |
| Wielkość sektora dysku | 512n |
| Czas dostępu | 4.15 ms |
| Wysokość | 15.6 mm |
| Szerokość | 75.7 mm |
| Głębokość | 118.7 mm |