Producenci
Hewlett Packard Enterprise 9.5mm SATA DVD-RW Jb Gen9 Kit 726537-B21
Opis
Dane techniczne
| Model | 726537-B21 |
| Typ napędu | UltraSlim (9,5 mm) |
| Interfejs | Serial ATA |
| Funkcja | Zapis płyt DVD |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-TEXT |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-R |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-Extra |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-ROM |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-RW |
| Odczytywane formaty płyt CD | Photo-CD |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD-RAM |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD+/-R |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD+/-RW |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD-ROM |
| Odczytywane formaty płyt BluRay | Brak |
| Max. prędkość odczytu CD | 24 x |
| Max. prędkość odczytu DVD-ROM | 8 x |
| Max. prędkość odczytu DVD-RAM | 5 x |
| Max. prędkość zapisu CD-R | 24 x |
| Max. prędkość zapisu CD-RW | 24 x |
| Max. prędkość zapisu DVD-R | 8 x |
| Max. prędkość zapisu DVD-RW | 8 x |
| Max. prędkość zapisu DVD+R | 8 x |
| Max. prędkość zapisu DVD+RW | 8 x |
| Max. prędkość zapisu DVD-R (DL) | 8 x |
| Max. prędkość zapisu DVD+R (DL) | 8 x |
| Max. prędkość zapisu DVD-RAM | 8 x |
| Czas dostępu CD | 140 ms |
| Czas dostępu DVD | 160 ms |
| LightScribe | Nie |
| Kolor przedniego panelu | Czarny |
| Wersja | Box |
| Pozostałe parametry | - Ruch głowicy napędu nad całą powierzchnią talerza DVD-ROM<300 ms, CD-ROM<275 ms |
| Akcesoria w zestawie | - Napęd ROM SATA DVD |
| Waga | 0.66 kg |
| Informacje o gwarancji | - Urządzenie to jest objęte 1-letnią gwarancją tylko na części |
| Wysokość | 13.21 mm |
| Szerokość | 0.95 mm |
| Głębokość | 12.95 mm |