Producenci
Hewlett Packard Enterprise ARUBA AP-555 (RW) Unified AP JZ356A
Opis
Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-555 (RW) 5950 Mbit/s, Biały, Obsługa PoE
- Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-555 (RW), 5950 Mbit/s, 1150 Mbit/s, 4800 Mbit/s, 100,1000,2500,5000 Mbit/s, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE..., DSSS, OFDM
- Hewlett Packard Enterprise Aruba AP-555 (RW).
- Maksymalna szybkość przesyłania danych: 5950 Mbit/s,
- Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 1150 Mbit/s,
- Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): 4800 Mbit/s.
- Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WMM, WPA, WPA2.
- Obsługiwany typ USB: USB Typu-A.
- Maksymalne zużycie mocy: 38,2 W. Umieszczenie: Sufit,
- Kolor produktu: Biały,
- Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Dane techniczne
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11ax |
| Liczba anten | Brak |
| Antena | Nie dotyczy |
| Kolor | Biały |