Producenci
Hewlett Packard Enterprise ARUBA Instant On AP 11 (RW) AP R2W96A
Opis
Aruba Instant On AP11 (RW) 2x2 11ac Wave2 Indoor Access Point
- Technologia Smart Mesh
- Radia 802.11ac Wave 2 2X2:2 MU-MIMO
- Możliwość zdalnego zarządzania i monitorowania
- Oddzielna sieć Wi-Fi dla gości i pracowników
- Aplikacja mobilna w wielu językach i portal w chmurze
- Łatwe blokowanie klientów/urządzeń
- Wbudowana obsługa DHCP/NAT
- Ograniczenie przepustowości aplikacji na sieć/sesję użytkownika
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.3af |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5.8 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 193 g |
| Wymiary | 152 x 152 x 34 mm |
| Pozostałe parametry |
|