Producenci
Hewlett Packard Enterprise ARUBA Instant On AP 12 (RW) AP R2X01A
Opis
ARUBA Instant On AP 12 (RW) AP R2X01A
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x 1000Base-T |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.3af |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5.4 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 483 g |
| Wymiary | 157 x 157 x 34 mm |
| Pozostałe parametry |
|