Producenci
Hewlett Packard Enterprise Alletra Storage MP 7,68TB NVMe SFF Samoszyfrujący dysk SSD (R9H68A)
Opis
HPE Alletra Storage MP 7,68TB NVMe SFF Samoszyfrujący dysk SSD (R9H68A)
Dane techniczne
| Model | R9H68A |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta | R9H68A |
| Pojemność dysku | 7.68 TB |
| Interfejs dysku | NVMe |
| Wysokość | 139.7 mm |
| Szerokość | 184.1 mm |
| Głębokość | 279.4 mm |
| Waga | 0.55 kg |