Producenci
Hewlett Packard Enterprise Antena ARUBA ANW AP-ANT-348 S1F84A
Opis
Dwupolaryzowana, trójzakresowa, 4-elementowa, kierunkowa antena panelowa o dużym wzmocnieniu (RP-SMA) do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
Antena AP-ANT-348 to trójzakresowa, 4-elementowa, podwójnie spolaryzowana antena panelowa o nominalnych szerokościach wiązki 60° H x 60° V i wzmocnieniu szczytowym 8 dBi. Ta antena doskonale nadaje się do pokrycia kierunkowego wewnątrz i na zewnątrz dla dostępu Wi-Fi jednocześnie w częstotliwościach 2,4 GHz, 5 GHz i/lub 6 GHz.
AP-ANT-348 można zamontować bezpośrednio do ściany (lub sufitu) za pomocą dostarczonych śrub i kołków, a jeśli wymagana jest większa elastyczność, można ją połączyć z opcjonalnym przegubowym uchwytem ściennym/słupowym AP-ANT-MNT-U.
Dane techniczne
| Zastosowanie | Wewnątrz budynku |
| Zastosowanie | Na zewnątrz budynku |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Zysk anteny | 8 dBi |
| Impedancja | 50 Ohm |
| Polaryzacja | Liniowa pozioma |
| Polaryzacja | Liniowa pionowa |
| Złącze anteny | RP-SMA |
| Standardy | 802.11a |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 190 x 190 x 40 mm |
| Waga | 1 kg |
| Pozostałe parametry |
|