Producenci
Hewlett Packard Enterprise Dysk 1.2TB SAS 10K SFF Business Critical MV HDD P28586-B21
Opis
Dane techniczne
| Model | Business Critical |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta | P28586-B21 |
| Pojemność dysku | 1.2 TB |
| Interfejs dysku | SAS 12 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 10000 obr/min |
| Wielkość sektora dysku | 512n |
| Wysokość | 222.3 mm |
| Szerokość | 146.1 mm |
| Głębokość | 139.7 mm |
| Waga | 0.5 kg |