Producenci
Hewlett Packard Enterprise Dysk 1.92TB NVMe RI BC PM1733a SSD P50216-B21
Opis
Dysk HPE 1,92 TB NVMe High Performance Read Intensive Small Form Factor, Universal Connect Solid State Drive w podstawowym nośniku z 3-letnią gwarancją
Dane techniczne
| Model | P50216-B21 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1.92 TB |
| Interfejs dysku | NVMe |
| Typ pamięci | TLC |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 220 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 125 K |
| Pobór mocy | 15.1 W |