Producenci
Hewlett Packard Enterprise Dysk 12TB SATA 7.2K LFF 512e DS HDD 881785-B21
Opis
Dysk HPE 12 TB SATA 6G Midline 7,2 tys. LFF (3,5 cala) SC 1 rok Wty Helium 512e
- Dyski twarde HPE (HDD) to dyski klasy korporacyjnej do wymagających środowisk centrów danych działających 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
- Dyski twarde HPE są sprawdzane i testowane w ramach bieżącego monitorowania jakości przez cały cykl życia
- HPE oferuje dyski twarde o największej pojemności 18 TB, które są idealne do przechowywania treści cyfrowych, masowej pamięci masowej, chmury i środowisk internetowych
- Dyski twarde HPE Business Critical oferują dużą pojemność do ekonomicznej pamięci masowej
- Dyski twarde HPE zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować całkowitą pojemność serwera w środowiskach centrów danych
- Dyski twarde HPE pomagają zapobiegać nieautoryzowanemu dostępowi do danych dzięki oprogramowaniu z podpisem cyfrowym
- Dyski twarde HPE pomagają uprościć koszt i złożoność ponownego przeznaczenia lub utylizacji dysków, jednocześnie chroniąc dane za pomocą technologii Instant Secure Erase (ISE)
- Uprość planowanie dysków twardych i ustandaryzuj dyski twarde w serwerach HPE i rozwiązaniach pamięci masowej
- Typowe nośniki dysków twardych HPE zapewniają spójność i zgodność między serwerami HPE i platformami pamięci masowej
Dane techniczne
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta | 881785-B21 |
| Pojemność dysku | 12 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Typ pamięci | MLC |
| Wielkość sektora dysku | 512e |
| Pobór mocy | 7.4 W |
| Pobór mocy (czuwanie) | 6.3 W |
| Wysokość | 26.8 mm |
| Szerokość | 105.8 mm |
| Głębokość | 170 mm |