Producenci
Hewlett Packard Enterprise Dysk 2TB SATA 7.2K LFF DS HDD 861681-B21
Opis
HPE 2 TB, SATA 7.2K rpm, large form factor hard drive in a low profile carrier
Dane techniczne
| Model | 861681-B21 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Wielkość sektora dysku | 512n |
| Nieprzerwana praca 24/7 | Tak |
| Pobór mocy | 12 W |
| Pobór mocy (czuwanie) | 5 W |
| Wysokość | 219.2 mm |
| Szerokość | 146.1 mm |
| Głębokość | 254 mm |
| Waga | 1.36 kg |