Producenci
Hewlett Packard Enterprise Dysk 480GB SATA MU SFF SC MV SSD P18432-B21
Opis
Dysk 480GB SATA MU SFF SC MV SSD P18432-B21
Dyski SSD HPE do zastosowań mieszanych (MU) zapewniają wysoką wydajność i wytrzymałość w aplikacjach wymagających wysokiej wydajności losowego odczytu i zapisu IOPS. Dyski SSD HPE (MU) są wspierane przez ponad 3,35 miliona godzin testów i kwalifikacji, zapewniając niezawodne, wydajne dyski.
Dane techniczne
| Model | P18432-B21 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 480 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Typ pamięci | MLC |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 735 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 29 K |
| Pobór mocy | 6 W |
| Wysokość | 12.7 cm |
| Szerokość | 22.86 cm |
| Głębokość | 17.78 cm |
| Waga | 500 g |