Producenci
Hewlett Packard Enterprise Dysk 600GB SAS 12G Mission Critical 10K SFF BC Multi Vendor HDD P53561-B21
Opis
Dysk 600GB SAS 12G Mission Critical 10K SFF BC 3-year Warranty Multi Vendor HDD P53561-B21
Dane techniczne
| Model | P53561-B21 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 600 GB |
| Interfejs dysku | SAS |
| Prędkość obrotowa | 10000 obr/min |
| Wielkość sektora dysku | 512n |
| Wysokość | 15.6 mm |
| Szerokość | 75.7 mm |
| Głębokość | 118.7 mm |