Producenci
Hewlett Packard Enterprise Dysk MSA 14.4T SAS 10K SFF M2 6pk HDD Bdl R0Q67A
Opis
Dysk twardy MSA 14.4TB SAS 10K SFF M2 6pk HDD Bdl R0Q67A
Dane techniczne
| Model | R0Q67A |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta | R0Q67 |
| Pojemność dysku | 14.4 TB |
| Interfejs dysku | SAS |
| Prędkość obrotowa | 10000 obr/min |
| Wysokość | 2.61 cm |
| Szerokość | 10.55 cm |
| Głębokość | 15.66 cm |
| Waga | 1.36 kg |
| Pozostałe parametry | Wewnętrzne testy laboratoryjne HPE. Ilość testów 3,35 miliona godzin pochodzi z połączenia planów testów kwalifikacji napędów, w szczególności odpowiedzialności dostawcy za wykonanie specyfikacji HDDQ, odpowiedzialności za wykonanie specyfikacji HDDQ-HPE, specyfikacji testów demonstracji niezawodności RDT, specyfikacji testów integracji CSI i wymagań testów pilotażowych. Test przeprowadzony w maju 2017 r. |