Producenci
Hewlett Packard Enterprise Dysk MSA 7.68TB SAS RI SFF M2 SSD S0F31A
Opis
Dysk SSD HPE MSA 7,68 TB SAS 12 G do intensywnego odczytu SFF (2,5 cala) M2 z 3-letnią gwarancją
Dane techniczne
| Model | S0F31A |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 7.68 TB |
| Interfejs dysku | SAS |
| Kolor | Zielony |
| Wysokość | 147.6 mm |
| Szerokość | 220.5 mm |
| Głębokość | 327.1 mm |
| Waga | 1.11 kg |