Producenci
Hewlett Packard Enterprise Dysk twardy MSA 960GB SAS RI SFF M2 SSD R0Q46A
Opis
Dysk twardy MSA 960GB SAS RI SFF M2 SSD R0Q46A
Dane techniczne
| Model | R0Q46A |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta | R0Q46A |
| Pojemność dysku | 960 GB |
| Interfejs dysku | SAS |
| Wielkość sektora dysku | 512e |
| Transfer zewnętrzny | 12 GB/s |
| Waga | 0.54 kg |
| Pozostałe parametry | Wewnętrzne testy laboratoryjne HPE. Ilość testów 3,35 miliona godzin pochodzi z połączenia planów testów kwalifikacji napędów, w szczególności odpowiedzialności dostawcy za wykonanie specyfikacji HDDQ, odpowiedzialności za wykonanie specyfikacji HDDQ-HPE, specyfikacji testów demonstracji niezawodności RDT, specyfikacji testów integracji CSI i wymagań testów pilotażowych. Test przeprowadzony w maju 2017 r. |