Producenci
Hewlett Packard Enterprise *HPE DL360 G10+ 4309Y NC MR416i-a Svr P55240-B21
Opis
Serwer HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus 4309Y 2.8GHz 8-core 1P 32GB-R MR416i-a NC 8SFF 800W PS
Dane techniczne
| Model | HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus |
| Chipset | Intel C621A |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | 4309Y |
| Taktowanie procesora | 2.8 GHz |
| Liczba rdzeni | 8C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon Silver 4309Y (8 core, 2.8 GHz, 105W) |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 2 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 31 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 32 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 32 GB RDIMM 2R 3200 MT/s (1x 32 GB) & 31 DIMM blanks |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s SFP+ |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | Broadcom BCM57416 Ethernet 10Gb 2-port BASE-T OCP3 Adapter for HPE |
| Kontroler dysków | Software |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 60 (6+0) |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 50 (5+0) |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | MR416i-a/4GB with Smart Storage Battery |
| Podtrzymanie bateryjne | Tak |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Maks. liczba dysków po rozbudowie serwera | 10 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda we/wy | 5 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB Serwisowe |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 800 W |
| Efektywność zasilacza | 94 % |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 7 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Tak |
| Obudowa | Rack 1U |
| Wysokość | 42.9 mm |
| Szerokość | 434.6 mm |
| Głębokość | 741.9 mm |
| Waga | 13.29 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji | 3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support with next business day response |
| Akcesoria w zestawie | Easy Install w/o CMA |
| Kolor | Nie dotyczy |