Producenci
Hewlett Packard Enterprise !HPE DL385 G10+ v2 7313 32G 8SFF Svr P39122-B21
Opis
Serwer HPE ProLiant DL385 Gen10 Plus z jednym procesorem AMD EPYC 7313, pamięcią 32 GB, kontrolerem pamięci masowej P408i-a, ośmioma wnękami na dyski typu small form factor i zasilaczem 800 W.
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | HPE ProLiant DL385 Gen10 Plus |
| Chipset | No chipset System on Chip (SoC) design |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | AMD Epyc |
| Taktowanie procesora | 2.9 GHz |
| Liczba rdzeni | 16C |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD EPYC 7313 (16 core, 2.9 Ghz, 128 MB, 155W) |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 31 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 32 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | BCM 57416 10GbE 2p BASE-T OCP3 Adptr plus choice of standup card |
| Kontroler dysków | SATA |
| Kontroler dysków | SAS |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 60 (6+0) |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 50 (5+0) |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | HPE Smart Array P408i-a SR Gen10 Controller |
| Podtrzymanie bateryjne | Tak |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Maks. liczba dysków po rozbudowie serwera | 36 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 4.0 x 8 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (iLO Remote Management Network) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB Serwisowe |
| Gniazda we/wy | 7 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 800 W |
| Efektywność zasilacza | 94 % |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Tak |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 87.5 mm |
| Szerokość | 445.4 mm |
| Głębokość | 712 mm |
| Waga | 15.1 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji | 3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support with next business day response. |