Producenci
Hewlett Packard Enterprise !HPE LTO-8 30TB RW Data Cartridge Q2078A
Opis
Kaseta LTO-8 30TB RW Data Cartridge Q2078A
Dane techniczne
| Technologia | LTO-8 |
| Pojemność skompresowana | 30 TB |
| Kompresja | 2,5:1 |
| Prędkość odczytu | 700 MB/s |
| Trwałość danych (lata) | 30 |
| Koercja | 2.3 Oe |
| Grubość taśmy | 5.6 μm |
| Szerokość taśmy | 12.65 mm |
| Długość taśmy | 960 m |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Akcesoria w zestawie | Etykiety do podpisu |
| Kolor | Zielony |
| Wymiary | 11.3 x 11.1 x 2.1 cm |
| Waga | 280 g |