Producenci
Hewlett Packard Enterprise !HPE MicroSvr Gen10 NHP SFF Conv Kit 870213-B21
Opis
Mikroserwer HPE Gen10 SFF NHP SATA Converter Kit 870213-B21
Dane techniczne
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | AMD Opteron |
| Model procesora | 6308 |
| Taktowanie procesora | 3.4 GHz |
| Liczba rdzeni | 1C |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Rodzaj pamięci | Unbuffered |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Wysokość | 27.2 mm |
| Szerokość | 101.6 mm |
| Głębokość | 146.3 mm |
| Waga | 420 g |