Producenci
Hewlett Packard Enterprise Kaseta LTO-6 MP RW Custom Label 20 Tapes C7976AL
Opis
Kaseta HPE LTO-6 Ultrium 6,25 TB MP RW z etykietami 20 szt.
Dane techniczne
| Technologia | LTO-6 |
| Pojemność | 6.25 TB |
| Kompresja | 2,5:1 |
| Prędkość odczytu | 400 MB/s |
| Trwałość danych (lata) | 30 |
| Koercja | 2900 Oe |
| Grubość taśmy | 6.4 μm |
| Szerokość taśmy | 12.65 mm |
| Długość taśmy | 846 m |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 20 |
| Akcesoria w zestawie | Etykiety |
| Wymiary | 2.1 x 11.3 x 11.1 cm |
| Waga | 285.2 g |