Producenci
Hewlett Packard Enterprise LTO-7 Ultrium 15TB RW Data Cart C7977A
Opis
Kaseta HPE LTO-7 Ultrium 15 TB RW (C7977A)
Dane techniczne
| Technologia | LTO-7 Ultrium |
| Pojemność skompresowana | 15 TB |
| Kompresja | 2,5:1 |
| Trwałość danych (lata) | 30 |
| Koercja | 2300 Oe |
| Grubość taśmy | 5.6 μm |
| Szerokość taśmy | 12.65 mm |
| Długość taśmy | 960 m |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kolor | Zielony |
| Wymiary | 2.1 x 11.3 x 11.1 cm |
| Waga | 285.2 g |