Producenci
Hewlett Packard Enterprise Macierz MSA 1060 16Gb Fibre Channel SFF Storage R0Q85B
Opis
HPE MSA 1060 16Gb Fibre Channel SFF Storage
HPE MSA 1060 Small Form Factor chassis with (2) 2-port 16Gb Fibre Channel Controllers
Dane techniczne
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | FC |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 24 |
| Maks. liczba dysków po rozbudowie serwera | 24 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 580 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 89 mm |
| Szerokość | 445 mm |
| Głębokość | 508 mm |
| Waga | 5 kg |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |