Producenci
Hewlett Packard Enterprise Macierz dyskowa MSA 2060 16Gb FC SFF 12TB Flash Bundle S2E37B
Opis
Dane techniczne
| Separator | HPE MSA 2060 Small Form Factor z zainstalowanymi (2) 4-portowymi kontrolerami Fibre Channel 16 Gb i (12) zainstalowanymi dyskami SSD SAS RI LFF 960 GB |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 12 |
| Maks. liczba dysków | 24 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 12 TB |
| Typ zainstalowanego dysku | SSD |
| Format szerokości zainstalowanego dysku | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | SAS |
| Pozostałe parametry dysku | 12x 960 GB SAS RI SFF SSD |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 89 mm |
| Szerokość | 445 mm |
| Głębokość | 508 mm |
| Waga | 5 kg |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |