Producenci
Hewlett Packard Enterprise Macierz dyskowa MSA 2070 16Gb FC SFF Storage S1H42A
Opis
HPE MSA 2070 16Gb Fibre Channel SFF Storage S1H42A
Dane techniczne
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 24 |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 89 mm |
| Szerokość | 445 mm |
| Głębokość | 508 mm |
| Waga | 5 kg |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | 2 x 16 Gb Fibre Channel 4-port Controller |
| Pozostałe informacje |
|