Producenci
Hewlett Packard Enterprise Macierz dyskowa MSA 2070 16Gb Fibre Channel SFF 23TB Flash Bundle S3L64A
Opis
Macierz dyskowa HPE MSA 2070 16Gb Fibre Channel SFF 23TB Flash Bundle S3L64A
Dane techniczne
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 12 |
| Maks. liczba dysków | 24 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 23 TB |
| Typ zainstalowanego dysku | SSD |
| Format szerokości zainstalowanego dysku | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | SAS 12 Gb/s |
| Pozostałe parametry dysku | 12x HPE MSA 1.92TB SAS 12G Read Intensive SFF (2.5in) M2 3yr Wty SSD |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 89 mm |
| Szerokość | 445 mm |
| Głębokość | 508 mm |
| Waga | 5 kg |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | 2 x 16 Gb Fibre Channel 4-port Controller |