Producenci
Hewlett Packard Enterprise Obudowa D3610 Enclosure Q1J09B
Opis
Obudowa HPE D3610 Q1J09B
Obudowa dysków HPE D3610 (LFF)
Macierz 2U mieści do dwunastu (12) 3,5-calowych dysków HPE Smart Carrier (Gen10/Gen10+/Gen11 HPE ProLiant i Alletra 4000) hot pluggable SAS/SATA.
Każda obudowa D3610 zawiera następujące standardowe komponenty:
- Podstawowa obudowa D3610 z redundantnymi zasilaczami i modułami wentylatorów
- Dwa (2) zintegrowane moduły 12 Gb SAS IO
- Zestaw elementów montażowych do montażu w szafie
- Dwa (2) 0,5-metrowe kable HD Mini-SAS
- Dwa (2) kable połączeniowe PDU
Dane techniczne
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 12 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 550 W |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 8.7 cm |
| Szerokość | 44.8 cm |
| Głębokość | 59.8 cm |
| Waga | 17.2 kg |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |