Hewlett Packard Enterprise Procesor Intel Xeon-Silver 4310 for HPE P36921-B21
Dostępność: brak towaru
Opis
Procesor Xeon-Silver 4310 for HPE P36921-B21 2.1GHz 12-core 120W
Dane techniczne
Kod procesora
Xeon-Silver 4310
Rodzina procesora Intel Xeon
Gniazdo procesora LGA4189
Taktowanie procesora 2.1 GHz
Taktowanie (Boost) 3.3 GHz