Hewlett Packard Enterprise Procesor Xeon-Gold 6430 dla HPE P49614-B21
Dostępność: brak towaru
Opis
Procesor Intel Xeon-Gold 6430 2.1GHz 32-core 270W dla HPE P49614-B21
Dane techniczne
Kod procesora
P49614-B21
Rodzina procesora Intel Xeon
Gniazdo procesora LGA4677 (Socket E)
Taktowanie procesora 2.1 GHz
Taktowanie (Boost) 3.4 GHz