Producenci
Hewlett Packard Enterprise Przełącznik ARUBA 2930F 24G PoE + 4SFP JL261A
Opis
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 24 |
| Liczba portów SFP | 4 |
| Port konsoli | Tak |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 56 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 41.7 Mpps |
| Bufor pakietów | 12.38 MB |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u |
| Pobór mocy | 36.8 W |
| Zasilanie | 100 - 127 / 200 - 240 VAC, rated |
| Wymiary | 442.5 x 304.2 x 43.9 mm |
| Waga | 3.9 kg |