Producenci
Hewlett Packard Enterprise Przełącznik ARUBA Instant On PoE Switch JL681A
Opis
Zaawansowane, inteligentnie zarządzane przełączniki Gigabit o stałej konfiguracji przeznaczone dla małych firm. Łatwy do wdrożenia, bezpieczny i niedrogi. Pierwsze przełączniki z konfiguracją i zarządzaniem Instant On w dowolnym miejscu i czasie. Korzystając z aplikacji mobilnej Instant On lub portalu internetowego w chmurze, szybko konfiguruj, monitoruj i zarządzaj przełącznikiem 1930. Może również wybrać zarządzanie urządzeniem za pośrednictwem lokalnego internetowego interfejsu GUI. Model ten posiada 8 portów 10/100/1000 RJ-45 i 2 porty SFP 1GbE. Zapewnia moc PoE 124 W klasy 4.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Przepustowość | 20 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 14.88 Mpps |
| Bufor pakietów | 1.5 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 108 miesiące |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Pobór mocy | 11.7 W |
| Wymiary | 25.4 x 15.95 x 4.39 cm |
| Waga | 1.16 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Dożywotnia gwarancja z całodobowym wsparciem telefonicznym przez 90 dni i wsparciem przez czat przez cały okres gwarancji. |