Producenci
Hewlett Packard Enterprise Przełącznik Aruba 2930F 24G 4SFP+ Switch JL253A
Opis
Przełącznik Aruba 2930F 24G 4SFP+ Switch JL253A
Dane techniczne
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 1 |
| Liczba portów SFP+ | 24 |
| Przepustowość | 128 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 95.2 MB/s |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 32768 |
| Typ obudowy | Rack |
| Pobór mocy | 29.3 W |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 100 h |
| Zasilanie |
|
| Wymiary |
|
| Waga | 3.36 kg |
| Pozostałe parametry | Warunki operacyjne
Wydajność
|