Producenci
Hewlett Packard Enterprise Przełącznik Aruba Instant On PoE 8x1GbE 2xSFP 124W PoE JL681A
Opis
Przełącznik HPE Aruba Instant On 1930 8G 2SFP 124W PoE JL681A
- Zaawansowane, inteligentnie zarządzane, gigabitowe przełączniki o stałej konfiguracji przeznaczone dla małych firm. Łatwe do wdrożenia, bezpieczne i niedrogie.
- Pierwsze przełączniki z konfiguracją i zarządzaniem Instant On zawsze i wszędzie.
- Korzystając z aplikacji mobilnej Instant On lub opartego na chmurze portalu internetowego, szybko skonfiguruj, monitoruj i zarządzaj przełącznikiem. Można także zarządzać urządzeniem za pośrednictwem lokalnego interfejsu GUI.
- Dany model posiada 8 portów 10/100/1000 RJ-45 i 2 porty SFP 1GbE.
- Zapewnia moc PoE 124 W klasy 4.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Przepustowość | 20 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 14.88 Mpps |
| Bufor pakietów | 1.5 MB |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Pobór mocy | 150.2 W |
| Wymiary | 4,39 x 25,4 x 25,4 cm |
| Waga | 1.16 kg |
| Pozostałe parametry |
|