Producenci
Hewlett Packard Enterprise Przełącznik Switch ARUBA 6100 24G CL4 4SFP JL677A
Opis
Switch Aruba CX 6100
Seria przełączników Aruba CX 6100 to nowoczesna rodzina przełączników dostępu klasy podstawowej, idealna do oddziałów, średnich przedsiębiorstw i sieci małych i średnich firm. Zaprojektowane z myślą o niezawodnym, prostym i bezpiecznym dostępie, przełączniki Aruba CX 6100 zapewniają wygodne rozwiązanie dostępu przewodowego dla sieci korporacyjnych obsługujących IoT, aplikacje mobilne i aplikacje w chmurze.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów 10Gb | 4 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 24 |
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Port konsoli | Tak |
| Przepustowość | 128 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 95.2 Mpps |
| Bufor pakietów | 12.38 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8192 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 455 W |
| Zasilanie |
|
| Wymiary | 4.39 x 44.2 x 26.8 cm |
| Waga | 4.19 kg |
| Pozostałe parametry |
|