Producenci
Hewlett Packard Enterprise Przełącznik Switch ARUBA Instant On 1430 16x1GbE R8R47A
Opis
Aruba Instant On 1430 16G Switch (R8R47A)
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 32 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 23.8 Mpps |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8192 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9.216 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| QoS | RFC 2474 QoS diffserv (DSCP) mapping |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 7.9 W |
| Zasilanie |
|
| Wymiary | 258 x 275 x 44 mm |
| Waga | 1.72 kg |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | Safety:
Emissions:
|
| Pozostałe parametry |
|