Producenci
Hewlett Packard Enterprise Punkt dostępowy ARUBA AP-303 (RW) Unified AP JZ320A
Opis
Punkt dostępowy ARUBA AP-303 (RW) Unified AP JZ320A
Punkt dostępowy Aruba 303 zapewnia wysoką wydajność 802.11ac z MU-MIMO (Wave 2) umożliwiając przedsiębiorstwom poprawię efektywności i produktywności w pracy.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5.9 dBi |
| Zasilanie | DC + PoE |
| Kolor | Biały |
| Waga | 260 g |
| Wymiary | 150 x 150 x 35 mm |